DESERTŲ ŠOU

Užsisakykite VMG desertų šou!
laura@vmgvilnius.lt

VMG desertų šou

Tai jau 10 metų gyvuojanti alternatyva tradiciniam šventinio torto patiekimui, apkeliavusi daugiau nei pusę Europos, sužavėjusi Jungtinius Arabų Emyratus ir Malaiziją. Tai puiki pramoga bet kokiai progai paminėti – įmonės sukakčiai, kalėdiniam vakarėliui papildyti, padalinio / biuro atidarymui, konferencijų ar seminarų pabaigai. Taip pat naujam produktui / paslaugai pristatyti, pasveikinti klientus / užsakovus, o galbūt ir savo vadovą / kolegą asmeninių švenčių ar jubiliejaus proga.

VERSLUI

Gali būti integruotas įmonės logotipas / vardas / skaičius, ingredientai, priderinti prie norimų spalvų, papildyti rekvizitu.

Pasirodymas trunka iki 15 min. ir jį atlieka du VMG komandos nariai.

Šou gali atlikti ir VMG idėjinis vadas bei įkūrėjas Alfas Ivanauskas.

Žmonių skaičius gali būti nuo 5 iki 5000 ir daugiau.

Desertų šou formatas gali būti adaptuotas komandiniam užsiėmimui, kuomet į desertų gamybą yra įtraukiami žmonės.

PRIVATŪS UŽSAKYMAI

Neatsiejama VMG komandos dalis – dalyvavimas svarbiausiose Jūsų gyvenimo šventėse su VMG desertų šou.

 

Mangų-pasiflorų skonio desertai skendi skysto azoto migloje, yra puošiami azote virtu sniegu, šviežiomis bei liofilizuotomis uogomis, valgomomis samanomis, aukso dulkėmis, alyvuogių dribsniais, sproginėjančia karamele bei kitais netikėtais ingredientais.

 

Tai ne tik vidurnakčio pramoga – puikiai tinka ir pusryčiams / pietums / pavakariams originaliai pasveikinti jums svarbų žmogų jam ypatingos dienos proga.